portfel skórzany

Jest wiele ciekawych dowcipów na temat damskich torebek i tego co kobiety zawsze maja przy sobie, ale tak naprawdę także mężczyźni ze sobą noszą wiele różnych przedmiotów. Dokumenty swoje, samochodowe, karty, klucze, pieniądze. To wszystko wielu panów upycha po kieszeniach. Jak wiec można wybrać męski portfel, by zmieścił to wszystko i nie niszczył estetyki naszego stroju?

Portfel klasyczny

Panowie najchętniej decydują się na modele klasyczne, składane pojedynczo, albo podwójnie ze skóry czy ekoskóry. Nie zawsze mają one zapięcie, ale czasami są wykończone napami albo rzepem. Mają taką zaletą, że w nich będzie miejsce na wszystko i tym samym łatwiej będzie się nam z tym wszystkim odnaleźć. Dowiedz się więcej o skórzanych portfelach na: www.portfeleskorzane.com.pl. Z czasem jednak takie portfele mogą się nam rozrastać, gdy będzie w nich coraz więcej różnych przedmiotów. Dojdzie do sytuacji, w której nie będzie się dało ich domknąć. Jako, że będzie tam miejsce na wszystko to dochodzi do sytuacji, że wszystko chcemy tam trzymać i z czasem po prostu taki portfel jakby pękał w szwach. Jeśli kupujemy klasyczny model warto zadbać o jakość wykonania, gatunek materiału, z którego portfel będzie wykonany. Najlepszą opcją będzie mocno zszyta skóra, która ma zewnętrzne zapięcie, by nic nie wypadało, w rozmiarze, który zmieści się w męskich kieszeniach.

Portfele męskie

Dla sportsmenów

Panowie, którzy stawiają na aktywny tryb życia raczej nie wybierają skórzanych, eleganckich portfeli. Dla nich lepsze będą harmonijkowe z tworzyw sztucznych i cordury, które są zapinane na rzep. Do takich modeli dołączone są łańcuszki ze skuwką, które sprawią, że będzie można je przypinać do tylnej kieszeni czy dodatkowo do szlufki spodni. Dobrze będzie, jęsli jest tam również miejsce na pewne drobiazgi, które mogą się nam przydać.

Eleganckie i z klasą

Dla panów, którzy na co dzień chodzą w garniturach i płaszczach nie będzie się nadawać ani klasyczny ani sportowy model. Tutaj konieczne jest rozwiązanie, dzięki któremu ten dodatek nie będzie wypychał kieszeni, a wyjęty będzie estetyczny i ma dobrą jakość. Zatem przede wszystkim powinien być skórzany, zsztyty a jednocześnie możliwie płaski. Na rynku dostępne są modele w formie zbliżonej do etui na klucze czy portmonetki, płaskie i na zamek, a w środku mają niewielkie kieszonki na kilka monet. Możemy mieć tam nawet miejsce na 10 kart, przegródkę na wizytówki, eleganckie, duże, płaskie dzielone są na 2 – 3 części i łatwiej będzie się w tym odnaleźć. Portfel przede wszystkim musi być dopasowany do potrzeb danego mężczyzny, który będzie z niego korzystał.